Comfy - Klimatyzacja dla biznesu

Rozwiazania dopasowane do potrzeb

Dlaczego my? Sprawdź skąd wziął się pomysł na Comfy.

Pomysł na wejście w nową branżę HVAC wziął się z prowadzenia działalności usługowych w których realizowaliśmy wszelkie instalację, a w połączeniu z doświadczeniem w e-commerce oraz z wiedzą techniczną - jesteśmy w stanie praktycznie doradzić w każdym aspekcie. Od technicznych aspektów urządzeń, po doradztwo w zakresie użytkowania urządzeń stojąc po stronie konsumenta. Dodatkowo znając bolączki przedsiębiorstw usługowo-handlowych, jesteśmy w stanie dopasować ofertę do możliwości Twojej firmy.

Kontakt z Comfy

Wycena instalcji
  Najczęstsze pytania

  Zanim zadasz pytanie, sprawdź FAQ!

  Ogrzewanie klimatyzatorem to jedna z najbardziej niedocenionych opcji ogrzewania. Jakie są jego plusy? Jest prosty w instalacji i nie wymaga gruntownych remontów w odróżnieniu od ogrzewania centralnego lub ogrzewania podłogowego. Jest zdecydowanie bardzo dobrym substytutem ogrzewania i może wspierać bieżące formy grzewcze w lokalu. Jest konkurencyjny w utrzymaniu do tradycyjnych form ogrzewania z uwagi na wysoką klasę energetyczną i wskaźnik SCOP.

  Nasza spółka kompleksowo zajmuje się montażami z branży HVAC. Zajmujemy się fachowym doradztwem jak i montażem urządzeń klimatyzacji, wentylacji oraz pomp ciepła.

  Tak. Na tą chwilę wycenę inwestycji można otrzymać tylko i wyłącznie wysyłając formularz. Wkrótce oferta pojawi się w sklepie.

  Audyt jest w zupełności bezpłatny i wygląda on następująco:
  1. Uzupełniasz formularz
  2. Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin od wysłania formularza w celu umówienia spotkania
  3. Na podstawie zebranych informacji ze spotkania, przygotowujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb
  4. Podpisujemy umowę na inwestycję
  5. Inwestycja jest płatna w dwóch transzach - zakup urządzeń (przed montażem), usługa montażu po zrealizowaniu usługi

  W jednym z naszych klubów, borykaliśmy się z problemem ogromnych podwyżek za gaz ziemny wynoszący nawet do 600% w skali roku. W związku z tym zgłosiliśmy się do Comfy, celem zredukowania rachunków za gaz. Jako że mieliśmy niewielki budżet na inwestycję (okres po lockdownie), wspólnie postanowiliśmy zainwestować w urządzenia typu split, marki AUX. Był to dla nas najlepszy wybór! Urządzenia były tanie w zakupie, wyposażone w automatyzację oraz oszczędne i mało awaryjne. Nasze rachunki za energię elektryczną wzrosły o 15%, a gaz ziemny zredukowaliśmy do 0,00 zł (rachunki były trzykrotnie wyższe niż za prąd). Inwestycja zwróciła się w 3 miesiące. Polecam!

  Funfit II

  Sieć Klubów Fitness

  Klienci cenią nas za:

  • ROZWIĄZANIA DOPASOWANE DO POTRZEB
  • DARMOWY AUDYT
  • SKUTECZNY SERWIS
  • PRODUKTY WYSOKIEJ JAKOŚCI

  Pomagamy na wszystkich płaszczyznach inwestycyjnych z branży HVAC! Doradzamy w co zainwestować, biorąc pod uwagę potrzeby przedsiębiorcy oraz budżet jakim dysponuje. Często szukamy alternatywnych rozwiązań aby sprostać potrzebą w tych trudnych czasach!

  Wyceń instalację