Rozwiązania dopasowane do potrzeb

Wycenimy Twoją inwestycję w tym samym dniu roboczym!

Szukasz klimatyzacji, ale kompletnie nie wiesz jaką wybrać? Twoja przyszła inwestycja składa się z kilku urządzeń wewnętrznych i chcesz poznać potencjalny koszt inwestycji? Jeśli tak, to z chęcią pomożemy w rozwiązaniu Twojego problemu. Wystarczy, że uzupełnisz formularz kontaktowy, umieszczając w nim podstawowy opis instalacji. Na tej podstawie będziemy w stanie dokonać szczegółowej wyceny.
  Najczęstsze pytania

  Jeśli masz jakieś inne pytanie, napisz lub zadzowoń do nas - odpowiemy jak najszybciej!

  Oczywiście, wycena jest zupełnie bezpłatna.

  Nie. Wystarczy, że opiszesz szczegóły w formularzu kontaktowym. Jeśli nie będziemy wstanie wycenić na podstawie informacji, poprosimy Cię o narysowie roboczego rysunku. W szczególnych przypadkach wymagamy wizji lokalnej, zwłaszcza przy skomplikowanych montażach. Bez obaw, wizja lokalna jest bezpłatna.

  W życiu! Jeśli na etapie wyceny odmówisz zakupu, nie będziemy się z Tobą dalej kontaktować.

  Ceny zestawów split zaczynają się od 3315,00 zł - Rotenso Roni X

  Ceny zestawów multisplit (2+1) zaczynają się od 5540,00 zł - Gree Lomo Luxury Plus

  Podane ceny są cenami brutto dla osoby fizycznej (8% VAT)

  W jednym z naszych klubów, borykaliśmy się z problemem ogromnych podwyżek za gaz ziemny wynoszący nawet do 600% w skali roku. W związku z tym zgłosiliśmy się do Comfy, celem zredukowania rachunków za gaz. Jako że mieliśmy niewielki budżet na inwestycję (okres po lockdownie), wspólnie postanowiliśmy zainwestować w urządzenia typu split, marki AUX. Był to dla nas najlepszy wybór! Urządzenia były tanie w zakupie, wyposażone w automatyzację oraz oszczędne i mało awaryjne. Nasze rachunki za energię elektryczną wzrosły o 15%, a gaz ziemny zredukowaliśmy do 0,00 zł (rachunki były trzykrotnie wyższe niż za prąd). Inwestycja zwróciła się w 3 miesiące. Polecam!

  Funfit II

  Sieć Klubów Fitness

  Klienci cenią nas za:

  • ORIENTACJA NA POTRZEBY 🤝
  • GWARANCJA NISKIEJ CENY 💸
  • MONTAŻ NAWET W 48H 🛠
  • DBAMY O TWÓJ PORTFEL 😎

  Jesteśmy zorientowani na potrzeby naszych klientów - słuchamy i doradzamy. W dodatku zawsze dbamy o Twój portfel - nie zarabiamy na dopłatach, oferujemy raty 0% RRSO przez cały rok i doradzamy w zakresie wyboru odpowiednich produktów i technologii. Nasz Zespół Obsługi Klienta i Dział Techniczny, wie że musi zrobić wszystko aby montaż mógł odbyć się najszybciej!

  Wyceń instalację