Ogrzewanie

Klimatyzacja to nie tylko chłodzenie!

Klimatyzacja kojarzy się najczęściej z chłodzeniem - nic bardziej mylnego! Urządzenia klimatyzacji mają bardzo zbliżone działanie do pomp ciepła (powietrze-powietrze). Są idealnym źródłem ogrzewania, który jest zdecydowanie tańszym wyborem w instalacji niż wszelkiego rodzaju kotły czy ogrzewanie centralne, a w dodatku jest konkurencyjne w utrzymaniu, nawet przy ostatnich podwyżkach za energię elektryczną. Naszym zdaniem jest to najlepszy i najtańszy wybór do ogrzania lokalu.

Odetchnij

Powietrze czyste jak nigdy!

Nowoczesne systemy klimatyzacji to dużo więcej niż urządzenia do chłodzenia czy ogrzewania. Najnowsze modele wyposażone są w wysokiej jakości filtry, dzięki którym oczyszczają powietrze z wirusów, bakterii, drobnych zanieczyszczeń i brzydkich zapachów.

Sprawdź urządzenia

Klimatyzator

Jaki wybrać?

Wybierając klimatyzator trzeba kierować się wyborem spośród 4 kategorii: moc urządzenia, funkcje, wygląd i cena. Każdy wariant klimatyzatora został przypisany przez nas do wielkości pomieszczenia, co ułatwia dobór mocy. Następną cechą jaką trzeba wziąć pod uwagę to cena. Kolejny kryterium powinny stanowić funkcję oraz wygląd urządzenia. Zestawiając te rzeczy w całość, podejmiesz racjonalną decyzję. Cenę oraz funkcję dobierzesz używając filtrów w naszym sklepie!

Płać mniej!

Zmniejsz rachunki za media

Ogrzewanie klimatyzatorem to jedna z najbardziej niedocenionych opcji ogrzewania. Jakie są jego plusy? Jest prosty w instalacji i nie wymaga gruntownych remontów w odróżnieniu od ogrzewania centralnego lub ogrzewania podłogowego. Jest zdecydowanie bardzo dobrym substytutem ogrzewania i może wspierać bieżące formy grzewcze w lokalu. Jest konkurencyjny w utrzymaniu do tradycyjnych form ogrzewania z uwagi na wysoką klasę energetyczną i wskaźnik SCOP.

Comfy dla biznesu