Kontakt z Comfy

DANE REJESTROWE FIRMY

Comfy Sp. z o. o.

ul. Sulechowska 41

65-001 Zielona Góra

NIP: 9731084631, REGON: 5271709910, KRS: 0000965588

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Wybierając klimatyzator trzeba kierować się wyborem spośród 4 kategorii: moc urządzenia, funkcje, wygląd i cena. Każdy wariant klimatyzatora został przypisany przez nas do wielkości pomieszczenia, co ułatwia dobór mocy. Następną cechą jaką trzeba wziąć pod uwagę to cena. Kolejny kryterium powinny stanowić funkcję oraz wygląd urządzenia. Zestawiając te rzeczy w całość, podejmiesz racjonalną decyzję. Cenę oraz funkcję dobierzesz używając filtrów w naszym sklepie!

Ogrzewanie klimatyzatorem to jedna z najbardziej niedocenionych opcji ogrzewania. Jakie są jego plusy? Jest prosty w instalacji i nie wymaga gruntownych remontów w odróżnieniu od ogrzewania centralnego lub ogrzewania podłogowego. Jest zdecydowanie bardzo dobrym substytutem ogrzewania i może wspierać bieżące formy grzewcze w lokalu. Jest konkurencyjny w utrzymaniu do tradycyjnych form ogrzewania z uwagi na wysoką klasę energetyczną i wskaźnik SCOP.

W przypadku większych inwestycji jak urządzenia multisplit, prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego. Niemniej jednak, wkrótce pojawi się możliwość zakupu urządzeń multisplit oraz pomp ciepła!

Dla biznesu

Masz pytanie?